додому Поточні новини Опозиція вимагає призначити “позачергові” вибори у Києві

Опозиція вимагає призначити “позачергові” вибори у Києві

66

4Опозиція вимагає розглянути у наступний вівторок, 16 квітня, на засіданні Верховної Ради питання про проведення виборів у Києві 16 червня.

Про це заявив депутат “Батьківщини” Олександр Чорноволенко після засідання Конституційного Суду, який 11 квітня приступив до розгляду подання депутатів Партії регіонів щодо київських виборів.

У Партії регіонів немає підстав чекати на рішення Конституційного Суду щодо призначення місцевих виборів у Києві – конституційне подання, що розглядається, не має відношення до проведення позачергових виборів“, – наголосив він.

За словами депутата, на засіданні КС у четвер була “гостра дискусія” щодо проведення виборів у Києві, були заслухані висновки Одеської юридичної академії, Міністерства юстиції, Національної академії наук та Адміністрації Президента. Проте, зазначив Чорноволенко, в цих висновках не йдеться про позачергові вибори.

Водночас, Чорноволенко додав, що у 2015 році мають бути проведені чергові вибори по всій Україні. “Таким чином київський голова і депутатський корпус київської міськради будуть обрані на 2 роки“, – сказав він.

Чорноволенко також зазначив, що конституційне подання Партії регіонів містить юридичні нюанси, “через які навіть деякі представники Конституційного Суду вважають подання сумнівним“.

У свою чергу депутат від “Свободи” Андрій Іллєнко заявив, що у ВР може вистачити голосів, щоб призначити вибори в Києві.

Ми готові відстрочити ці вибори на тиждень, на два, але вони не повинні відбуватися в розпал курортного сезону. Вони мають відбутися в червні“, – наголосив Іллєнко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я