Домой Текущие новости Опозиція вимагає призначити «позачергові» вибори у Києві

Опозиція вимагає призначити «позачергові» вибори у Києві

65

4Опозиція вимагає розглянути у наступний вівторок, 16 квітня, на засіданні Верховної Ради питання про проведення виборів у Києві 16 червня.

Про це заявив депутат «Батьківщини» Олександр Чорноволенко після засідання Конституційного Суду, який 11 квітня приступив до розгляду подання депутатів Партії регіонів щодо київських виборів.

«У Партії регіонів немає підстав чекати на рішення Конституційного Суду щодо призначення місцевих виборів у Києві – конституційне подання, що розглядається, не має відношення до проведення позачергових виборів«, — наголосив він.

За словами депутата, на засіданні КС у четвер була «гостра дискусія» щодо проведення виборів у Києві, були заслухані висновки Одеської юридичної академії, Міністерства юстиції, Національної академії наук та Адміністрації Президента. Проте, зазначив Чорноволенко, в цих висновках не йдеться про позачергові вибори.

-ads-

Водночас, Чорноволенко додав, що у 2015 році мають бути проведені чергові вибори по всій Україні. «Таким чином київський голова і депутатський корпус київської міськради будуть обрані на 2 роки«, — сказав він.

Чорноволенко також зазначив, що конституційне подання Партії регіонів містить юридичні нюанси, «через які навіть деякі представники Конституційного Суду вважають подання сумнівним«.

У свою чергу депутат від «Свободи» Андрій Іллєнко заявив, що у ВР може вистачити голосів, щоб призначити вибори в Києві.

«Ми готові відстрочити ці вибори на тиждень, на два, але вони не повинні відбуватися в розпал курортного сезону. Вони мають відбутися в червні«, — наголосив Іллєнко.

Предыдущая статьяІндекс інвестиційної привабливості України є найгіршим за останні чотири роки
Следующая статьяМін’юст проведе гендерну експертизу закону про вибори

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь