Домой Текущие новости Окупаційна влада не дасть кримським татарам квот у владі

Окупаційна влада не дасть кримським татарам квот у владі

42

6Симферополь.  19 травня 2014 (Українська правда).Квоти для кримських татар та інших національностей в органах влади Криму вводити не планують. Про це заявив самопроголошений «голова» Радміну Сергій Аксьонов, передають «Крим.Коментарі».

За словами Аксьонова, кадрова політика буде здійснюватися без надання будь-яких національних квот. «Представництво кримських татар та осіб будь-який інший національності в органах влади здійснюватиметься виключно на професійній основі», — сказав він.

При цьому Аксьонов вважає, що представницькі органи кримських татар — курултай і меджліс — повинні ще пройти офіційну реєстрацію.

«Тільки у випадку офіційної реєстрації і прямого бажання представників кримських татар йти назустріч, у влади будуть підстави працювати і взаємодіяти з організаціями, які стануть легітимними», — заявив він.

-ads-

Аксьонов зазначив, що «влада» приймає всі необхідні рішення, спрямовані на відновлення прав та облаштування репресованих народів і ніякої дискримінації не існує.

Як відомо, окупаційна влада заборонила жалобні акції кримських татар у зв’язку з 70-ми роковинами депортації.

Представники кримськотатарського народу зажадали надати їм гарантоване представництво в органах влади і визнати їх представницькі органи — курултай і меджліс.

Лідер кримських татар Мустафа Джемілєв заявляв, що нова «влада» почала репресії проти його народу і знову, як в СРСР, заганяє кримських татар в підпілля.

Предыдущая статьяВ районах Киева сформируют постоянные народные патрули
Следующая статьяЧто означает для Украины контракт между Газпромом и Китаем

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь