додому Поточні новини Окупаційна влада не дасть кримським татарам квот у владі

Окупаційна влада не дасть кримським татарам квот у владі

42

6Симферополь.  19 травня 2014 (Українська правда).Квоти для кримських татар та інших національностей в органах влади Криму вводити не планують. Про це заявив самопроголошений “голова” Радміну Сергій Аксьонов, передають “Крим.Коментарі”.

За словами Аксьонова, кадрова політика буде здійснюватися без надання будь-яких національних квот. “Представництво кримських татар та осіб будь-який інший національності в органах влади здійснюватиметься виключно на професійній основі”, – сказав він.

При цьому Аксьонов вважає, що представницькі органи кримських татар – курултай і меджліс – повинні ще пройти офіційну реєстрацію.

“Тільки у випадку офіційної реєстрації і прямого бажання представників кримських татар йти назустріч, у влади будуть підстави працювати і взаємодіяти з організаціями, які стануть легітимними”, – заявив він.

Аксьонов зазначив, що “влада” приймає всі необхідні рішення, спрямовані на відновлення прав та облаштування репресованих народів і ніякої дискримінації не існує.

Як відомо, окупаційна влада заборонила жалобні акції кримських татар у зв’язку з 70-ми роковинами депортації.

Представники кримськотатарського народу зажадали надати їм гарантоване представництво в органах влади і визнати їх представницькі органи – курултай і меджліс.

Лідер кримських татар Мустафа Джемілєв заявляв, що нова “влада” почала репресії проти його народу і знову, як в СРСР, заганяє кримських татар в підпілля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я