додому Поточні новини Новий посол США Пайєтт вручив копії вірчих грамот заступнику глави МЗС України

Новий посол США Пайєтт вручив копії вірчих грамот заступнику глави МЗС України

115

1Новий Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Р. Пайєтт 7 серпня вручив копії вірчих грамот заступникові Міністра закордонних справ України Віктору Майку.

Згодом посол вручить вірчі грамоти Президенту України Віктору Януковичу.

Джеффрі Р. Пайєтт – дипломат вищого ешелону дипломатичної служби США, прибув до Києва 3 серпня 2013 року у якості восьмого посла Сполучених Штатів Америки в Україні.

Впродовж 24-річної кар’єри у Державному департаменті Джеффрі Пайєтт працював Азії, Європі та Латинській Америці. З травня 2010 по липень 2013 року він працював на посаді головного заступника помічника Державного секретаря – заступника керівника Бюро з питань Південної і Центральної Азії. З серпня 2007 по травень 2010 року Пайєтт був заступником голови дипломатичної місії США в Міжнародних організаціях у Відні, представляючи Сполучені Штати в Міжнародному агентстві з Атомної Енергії та інших технічних агентствах ООН.

Пайєтт виріс у Ла-Хойї, штат Каліфорнія, має магістерський ступінь з міжнародних відносин від Єльського університету, а також ступінь бакалавра з політичних наук від Університету Каліфорнії в Ірвайні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я