додому Економіка НАБОЛІЛЕ ПРО ІГРИ

НАБОЛІЛЕ ПРО ІГРИ

10

Щось дивне відбувається на азартному ринку. Кажуть, реформа. 

Придивився. Силовики отримали команду «фас», шматують казино. З гучного –заблокували рахунки Cosmolot, Vbet, Pin-UP. Не платять податки, російські власники. Російський “резидент” Pin-UP Пунін нахабно рже (https://t.me/plinskiymedia/5225) нам в обличчя зі свого відео. Каже – все пі..ьож, нікого не арештували. Все порішав. Задовбало! 

З цікавого. Поки всіх пресують – FAVBET – недоторканий. Дохід у 2023 році збільшився у феноменальні 425 разів!!! І склав 9,79 млрд грн. Уявіть собі цю цифру! П’ята частина від того, що заробив увесь гральний ринок у 2023 році (54 млрд грн!!!). Це найбільший приріст серед усіх компаній грального бізнесу, які потрапили до Індексу!  (https://opendatabot.ua/analytics/index-gambling-2024

Як вам таке?

До FAVBET не прийшли «маски-шоу», як вони приходять до всіх, у кого мільярди. Йому не арештували рахунки, на знайшли «російський слід». Гравець в «шоколаді». 

Знов домовились?! І тепер гральний ринок України, це лише FAVBET? Платитиме собі «відкати» «слугам». Далі робитиме українців лудоманами. 

То ось яку «реформу» нам «втюхують»!  Один, прикормлений FAVBET, а інших «доять» люди в формах, як нелегалів?!

Що я про це все думаю: До біса такий ринок! Він кишить росіянами та ухилянтами від податків! Там  «обрані» роблять наших дітей залежними від ігор. Там військовий програє «бойові» в рулетку, закладає зброю та майно в ломбарди. Там плачуть матері та дружини, у яких годувальник відбирає зароблене, бо він залежний і не може не грати! 

Награлися! Достатньо! Закрити ринок до бісової матері! Всім заборонити! Ніяких виключень, жорстко і без винятків! Ніяких FAVBET, Pin-UP, Xbet, Cosmolot, Vbet, які нічим не кращі наркодилерів. Жорстко? Так! Сьогодні часи, які потребують жорстких рішень! 

Віталій КУЛИК, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства, політолог

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я