додому Поточні новини Міжнародний благодійний фонд надасть 20 млн. грн. для неурядових організацій на профілактику...

Міжнародний благодійний фонд надасть 20 млн. грн. для неурядових організацій на профілактику ВІЛ/СНІДу

142

6Міжнародний благодійний фонд ”Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” надасть грантову допомогу в розмірі 20 млн. грн. київським неурядовим організаціям на реалізацію програм профілактики ВІЛ-інфекції.

Відповідний Договір про взаєморозуміння та співпрацю 4 вересня був підписаний між Міжнародним фондом та Київською міською державною адміністрацією.

Від міської влади угоду підписав голова КМДА Олександр Попов, від благодійного фонду – його виконавчий директор Андрій Клепіков. Попов після підписання документа подякував представникам міжнародної організації за фінансову підтримку та запевнив, що міська влада Києва всіляко підтримуватиме діяльність благодійного фонду.

Договором встановлено, що у 2013 році ”Альянс-Україна” надаватиме грантову допомогу місцевим неурядовим організаціям з метою реалізації програм профілактики ВІЛ-інфекції за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на загальну суму понад 20 млн. грн. з метою надання профілактичних послуг 46 385 мешканцям столиці – представникам найбільш уразливих щодо ВІЛ груп населення.

Окрім того, 12 медичних закладів та 9 неурядових організацій Києва отримають благодійну матеріально-технічну допомогу на суму понад 4,8 млн. грн.

Згідно з документом, керівництво міста надасть підтримку програмам профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів «В» та «С», туберкульозу та ін..

Виконавчий директор Фонду також зазначив, що в місті повинно працювати соціальне замовлення.

Відомо, що неурядові організації краще працюють з уразливими групами. Оскільки в більшості випадків ці групи дуже закриті. Тому ми очікуємо, що в рамках київської програми по боротьбі зі СНІДом ми не будемо чекати 2017 року, а вже цей механізм почне працювати з наступного року, коли частину завдань адміністрація буде делегувати на виконання неурядовим організаціям”, – сказав він.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я