додому Поточні новини Майже половина українців вважає, що Україні необхідно підписати угоду про асоціацію з...

Майже половина українців вважає, що Україні необхідно підписати угоду про асоціацію з ЄС – опитування

84

5Близько половини населення України вважає, що країні необхідно підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом, тоді як протилежної точки зору дотримується близько третини українців.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного компанією Research&Branding Group наприкінці серпня цього року.

Згідно з дослідженням, 49% населення України вважають, що Україні необхідно підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом, протилежної точки зору дотримується 31% українців.

Найбільше число прихильників підписання угоди про асоціацію знаходиться на заході України й становить 74%. У центральному регіоні також більшість жителів вважають необхідною асоціацію України з ЄС — 57%. Не так однозначно до необхідності підписання угоди ставляться на півдні й сході України — 45 і 43% відповідно.

Крім того, за результатами соціологічного опитування, якби українцям належало зробити однозначний інтеграційний вибір, то співвідношення прихильників європейської та євразійської інтеграції України становило б 45% на 36% на користь вступу до ЄС.

При цьому кожен 5 житель України – 19% – не готовий зробити однозначний вибір на користь того чи іншого вектора інтеграції країни.

Соціологічне опитування було проведено в період із 20 по 31 серпня 2013 року. Обсяг вибіркової сукупності становив 2079 осіб, очікувана середня похибка вибірки становить 2,2%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я