додому Соціум Мінсоцполітики формуватиме і реалізовуватиме державну політику у сфері волонтерської діяльності

Мінсоцполітики формуватиме і реалізовуватиме державну політику у сфері волонтерської діяльності

648

8Президент України Віктор Янукович доручив Міністерству соціальної політики формувати і реалізовувати державну політику у сфері волонтерської діяльності. Відповідний Указ № 473 “Про внесення змін до деяких указів Президента України щодо волонтерської діяльності” Глава держави підписав 2 вересня 2013 року.

Зокрема, міністерство надаватиме в установленому законом порядку юридичним особам статус волонтерської організації та прийматиме рішення про позбавлення такого статусу; розміщуватиме на своєму веб-сайті інформацію про волонтерські організації, їхнє місцезнаходження, поштову адресу, номери засобів зв`язку, а також, за наявності, адреси офіційного веб-сайта та електронної пошти; затверджуватиме методичні рекомендації з підготовки волонтерів за різними напрямами волонтерської діяльності.

Відповідно до указу, Мінсоцполітики затверджуватиме примірний зразок посвідчення волонтера; звертатиметься до суду з позовом про позбавлення юридичної особи статусу волонтерської організації за порушення законодавства у сфері волонтерської діяльності; здійснюватиме міжнародне співробітництво з питань волонтерської діяльності, узагальнюватиме й поширюватиме практику роботи у цій сфері.

Міністерство культури опікуватиметься питаннями волонтерської діяльності щодо проведення заходів, пов`язаних із збереженням культурної спадщини, історико-культурного середовища, пам`яток історії та культури, місць поховання, реалізуватиме у межах своєї компетенції державну політику у сфері волонтерської діяльності щодо проведення заходів, пов`язаних із збереженням об`єктів культурної спадщини, пам`яток історії та культури, місць поховання.

Державна міграційна служба України реалізовуватиме в межах своєї компетенції державну політику у сфері волонтерської діяльності щодо надання допомоги біженцям.

Міністерство екології та природних ресурсів України реалізовуватиме у межах своєї компетенції державну політику у сфері волонтерської діяльності щодо здійснення заходів, пов`язаних з охороною навколишнього природного середовища.

Державна служба з надзвичайних ситуацій реалізовуватиме державну політику у сфері волонтерської діяльності щодо надання допомоги громадянам, які постраждали внаслідок стихійного лиха, екологічних, техногенних та інших катастроф, а також щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру.

Текст Указу Президента України від 2 вересня 2013 року № 473 за посиланням – https://president.gov.ua/documents/16003.html

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я