додому Поточні новини Мін’юст пропонує створити комісію з розробки змін до виборчого законодавства

Мін’юст пропонує створити комісію з розробки змін до виборчого законодавства

76

9Подія. 4 жовтня 2013 (ПолітКом). Міністерство юстиції України пропонує створити комісію з розробки пропозицій стосовно внесення змін до виборчого законодавства.

Про це 3 жовтня під час круглого столу, присвяченого питанню ухвалення Виборчого кодексу, заявила Міністр юстиції Олена Лукаш.

Зокрема, під час обговорення пропозицій міжнародних організацій міністр нагадала, що ОБСЄ пропонує Україні ввести норму, згідно з якою кандидатів у депутати в одномандатних округах повинні реєструвати окружні виборчі комісії.

За її словами, такі зміни є досить спірними, але оскільки така норма рекомендується міжнародними спостерігачами і європейським експертами, її треба обговорити.

Враховуючи висновки експертів, ми будемо вітати створення комісії по виборчому законодавству для того, щоб напрацювати відповідні ініціативи, для того, щоб подивитися один одному в очі і порадитися з експертами. Окрім консенсусу, Європейський Союз закликає прислуховуватися до побажань експертів”, – сказала Лукаш.

Крім того, вона нагадала, що 11 жовтня Україна очікує отримати висновки Венеціанської комісії стосовно змін до виборчого законодавства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я