додому Поточні новини Михайло ВОЛИНЕЦЬ: Проект Трудового кодексу Стояна-Сухого істотно обмежує права трудящих і не...

Михайло ВОЛИНЕЦЬ: Проект Трудового кодексу Стояна-Сухого істотно обмежує права трудящих і не може бути ухвалений

106

3Подія. 2 жовтня 2013. (ПолітКом). Новий проект Трудового кодексу, поданий до Верховної Ради депутатами-регіоналами Олександром Стояном і Ярославом Сухим, істотно обмежує права трудящих.

Про це на прес-конференції 30 вересня заявили голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець і народний депутат України (фракція ВО «Батьківщина») Андрій Павловський.

Зокрема, обмеженням прав трудящих учасники прес-конференції вважають збільшення випробувального терміну при зарахуванні співробітників у штат із 3 до 6 місяців із наданням права звільнити упродовж цього терміну співробітника з попередженням за 3 дні.

Також обмеженням прав Волинець і Павловський вважають введення норми, що дозволяє приймати співробітників на роботу за договором на 2 місяці та продовжувати такий договір на такий самий термін упродовж 5-10 років.

Також обмеженням, на думку учасників прес-конференції, може вважатися установлення відеоспостереження за співробітниками, посилення відповідальності за проведення страйків, а також можливість звільнення співробітників у разі відмови від щеплень або проходження медогляду.

Павловський і Волинець висловили думку, що законопроект не буде ухвалений Верховною Радою.

Довідка. Народні депутати, члени фракції Партії регіонів Олександр Стоян і Ярослав Сухий внесли проект Трудового кодексу (№2902) до ВР наприкінці квітня 2013 року. Цей проект викликав хвилю критики з боку політиків, експертів і профспілок, оскільки значно звужує права найманих робітників і профспілок.

Наприкінці серпня депутати Сухий і Стоян внесли до ВР доопрацьований проект Трудового кодексу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я