додому Поточні новини Людмила ТУРОВСЬКА: Фонд держмайна створив 300 фіктивних оціночних “податкових” фірм

Людмила ТУРОВСЬКА: Фонд держмайна створив 300 фіктивних оціночних “податкових” фірм

109

3Київ. 30 жовтня 2013 (ПолітКом). Фонд держмайна сфальсифікував інформацію про кількість оцінювачів для податкової оцінки . Про це заявила голова Всеукраїнського об’єднання організації роботодавців “Федерація роботодавців у сфері оцінки та землеустрою України” Людмила Туровська.

“Фонд держмайна сфальсифікував інформацію про кількість оцінювачів для податкової оцінки. Маючи намір не допустити до ринку “чужих”, і направити грошові потоки в потрібну кишеню, Фонд, звітуючи про виконану роботу, оприлюднив інформацію про збільшення в три рази кількості оціночних “податкових” фірм, шляхом створення фіктивних філій для 300 міні-фірм. Завдяки цьому вдалося збільшити їх число до 900 господарських структур”, – заявляє Туровська.

За її словами, зроблено це напередодні засідання Кабміну 30 жовтня 2013, на якому в черговий раз буде розглядатися питання про дозвіл проводити оцінку для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які стягуватися відповідно до законодавства, тільки зареєстрованими в ФДМ компаніями- оцінювачами.

“Дивно, як ФДМ не побачив кричущий факт, що створювали філії міні-фірмочки, у складі яких зареєстровано всього по одному оцінювачу. У результаті дій чиновників ФДМ був створений чергова мильна куля в сфері податкової оцінки”, – підкреслює Туровська.

Нові правила оцінки повинні запрацювати з 1 листопада. 1 серпня 2013 Кабінет міністрів України на засіданні ухвалив рішення про відстрочення на 3 місяці набуття чинності нових правил оцінки майна .

Тоді міністр юстиції Олена Лукаш заявила: “З 1 серпня набувають чинності нові правила оподаткування. Це дуже серйозна проблема, оскільки на сьогодні в 62 рази менше оцінювачів, ніж було раніше. І з урахуванням того, що серед громадян затребувані 4 тис. нотаріальних дій, то, безумовно, така незначна кількість оцінювачів ускладнить доступ громадян до реєстрації”. Також Лукаш відзначила необхідність надати можливість всім бажаючих пройти навчання для отримання сертифікату оцінювача нерухомості для цілей оподаткування.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я