Домой Текущие новости Лутковська каже, що лікування Тимошенко закордоном має освятити ВР

Лутковська каже, що лікування Тимошенко закордоном має освятити ВР

150

15Обмудсмен Валерія Лутковська заявляє, що для лікування екс-прем’єра Юлії Тимошенко необхідний міжнародний договір, який має ратифікувати парламент. Про це вона заявила в ефірі 5 каналу.

«На сьогодні день будь-яких підстав для передачі засудженого, який хоче отримати лікування в іноземній державі, немає», — наголосила Лутковська.

«Щоб передати будь-яку особу для отримання лікування на територію іншої держави, потрібний відповідний міжнародний договір. Який, оскільки буде стосуватись прав і свобод людини, згідно з нашим законом про міжнародні договори, має бути ратифікований парламентом», — підкреслила Обмудсмен.

«Тому мене дивує кожен раз звернення до президента країни, щоб він вирішив питання щодо передачі Тимошенко на лікування до конкретної країни», — додала вона.

-ads-

Вона також додала, що будь-яка міжнародна угода не може стосуватися однієї людини. «Відповідно це має бути угода, яка має стосуватися кожної особи, яка є засудженою на території України, є громадянином України, але хотіла б отримувати лікування у іншій державі, яка на це погодиться», — сказала вона.

«Якщо така угода буде і будуть досягнуті домовленості, я дуже пильно слідкуватиму, щоб така угода реалізовувалась без дискримінації», — додала Лутковська.

Предыдущая статьяКабмін найближчим часом розгляне проект Угоди про асоціацію з ЄС, після чого пропозицію про підписання Угоди буде внесено на розгляд Президента
Следующая статьяФормула лидерства

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь