додому Поточні новини Лутковська каже, що лікування Тимошенко закордоном має освятити ВР

Лутковська каже, що лікування Тимошенко закордоном має освятити ВР

151

15Обмудсмен Валерія Лутковська заявляє, що для лікування екс-прем’єра Юлії Тимошенко необхідний міжнародний договір, який має ратифікувати парламент. Про це вона заявила в ефірі 5 каналу.

“На сьогодні день будь-яких підстав для передачі засудженого, який хоче отримати лікування в іноземній державі, немає”, – наголосила Лутковська.

“Щоб передати будь-яку особу для отримання лікування на територію іншої держави, потрібний відповідний міжнародний договір. Який, оскільки буде стосуватись прав і свобод людини, згідно з нашим законом про міжнародні договори, має бути ратифікований парламентом”, – підкреслила Обмудсмен.

“Тому мене дивує кожен раз звернення до президента країни, щоб він вирішив питання щодо передачі Тимошенко на лікування до конкретної країни”, – додала вона.

Вона також додала, що будь-яка міжнародна угода не може стосуватися однієї людини. “Відповідно це має бути угода, яка має стосуватися кожної особи, яка є засудженою на території України, є громадянином України, але хотіла б отримувати лікування у іншій державі, яка на це погодиться”, – сказала вона.

“Якщо така угода буде і будуть досягнуті домовленості, я дуже пильно слідкуватиму, щоб така угода реалізовувалась без дискримінації”, – додала Лутковська.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я