додому Поточні новини Комуністи не пізніше 11 вересня подадуть у ЦВК документи щодо проведення референдуму...

Комуністи не пізніше 11 вересня подадуть у ЦВК документи щодо проведення референдуму про Митний союз

76

8Подія. 11 вересня 2013.Документи для реєстрації ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму щодо вступу України до Митного союзу, затвердженої на зборах громадян 8 вересня, будуть передані до Центрвиборчкому не пізніше 11 вересня. Про це повідомив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко.

Заступник голови ЦВК Андрій Магера зазначив, що ЦВК розглядатиме в комплексі ці документи, в тому числі і ухвалу Окружного адміністративного суду Києва про заборону на присутність на цих зборах членів ЦВК.

«Я думаю, мені було б недоречно говорити за всю ЦВК і розписуватися, як комісія кваліфікує цей захід. Надійдуть документи, і я думаю, ми тоді дуже уважно розглянемо їх з точки зору відповідності Конституції, закону про всеукраїнський референдум, іншим законодавчим актам України, позиції Конституційного суду в багатьох рішеннях. Думаю, в тому числі предметом дослідження будуть ухвали Окружного адмінсуду Києва», – сказав він.

Довідка. 2 вересня Окружний адміністративний суд Києва за позовом Європейської партії України заборонив Комуністичній партії організовувати і проводити збори громадян з приводу проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо вступу (приєднання) України до Митного союзу.

-ads-

Також постановою суду Центральної виборчої комісії заборонено направляти свого представника на збори громадян України про проведення всеукраїнського референдуму.

Проте 3 вересня Симоненко сказав, що збори громадян з підготовки референдуму все ж таки відбудуться 8 вересня.

За даними ЗМІ, Компартія подала друге повідомлення в ЦВК і вказала, що збори відбудуться 8 вересня, але тема зборів інша – вступ в ЄврАзЕС.

8 вересня учасники зборів, які проходили на стадіоні ”Спартак”, затвердили питання на всеукраїнський референдум: «Чи підтримуєте ви приєднання України до Митного союзу Республіки Білорусь, Республіки Казахстан і Російської Федерації?» з варіантами відповіді «та» або ні».

Також під час зборів лідер КПУ Петро Симоненко повідомив, що в них бере участь член ЦВК Юрій Донченко. За інформацією у ЗМІ, Донченко запевнив, що спостерігав за тим, що відбувається, як приватна особа.

попередня статтяДержстат погіршив показник спаду ВВП України в другому кварталі до 1,3% з 1,1%
наступна статтяПР пропонує знизити поріг, необхідний для формування депутатських груп

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я