додому Поточні новини Компартія хоче перетворити Україну на федерацію

Компартія хоче перетворити Україну на федерацію

156

10Київ. 4  лютого 2014 року (Українська правда). Комуністична партія виступає за перетворення України на федерацію. Про це заявив лідер Компартії з трибуни Верховної Ради у вівторок.

“Ми вважаємо, що може компромісом бути тільки одне: що повноваження президента – це вірчі грамоти приймати і нагороди державні вручати”, – сказав він щодо кризи.

“Ще одним елементом конституційно-політичної реформи Компартія розглядає процес федералізації України”, – заявив Симоненко.

“Треба рятувати майбутнє України, захищаючи наш народ, наші традиції, наше майбутнє тим, що кожна територіальна громада буде сама вирішувати, якою мовою розмовляти, які традиції зберігати, що шанувати – і таке інше”, – сказав він.

“Це торкається й економічних механізмів впливу”, – додав лідер КПУ.

Щодо складу уряду Симоненко сказав: “Фракція Компартії наполягає, що цей уряд не повинен вирішувати питання приведення до влади чергового президента, це повинен бути уряд професіоналів, ті, хто має досвід і хто відсторонений від олігархів”.

За його словами, “сьогодні є реальна загроза громадянської війни – і винні в цьому саме ті, хто сьогодні більше за всіх говорить про демократію”.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я