Домой Текущие новости Компартія хоче перетворити Україну на федерацію

Компартія хоче перетворити Україну на федерацію

156

10Київ. 4  лютого 2014 року (Українська правда). Комуністична партія виступає за перетворення України на федерацію. Про це заявив лідер Компартії з трибуни Верховної Ради у вівторок.

«Ми вважаємо, що може компромісом бути тільки одне: що повноваження президента – це вірчі грамоти приймати і нагороди державні вручати», — сказав він щодо кризи.

«Ще одним елементом конституційно-політичної реформи Компартія розглядає процес федералізації України», — заявив Симоненко.

«Треба рятувати майбутнє України, захищаючи наш народ, наші традиції, наше майбутнє тим, що кожна територіальна громада буде сама вирішувати, якою мовою розмовляти, які традиції зберігати, що шанувати – і таке інше», — сказав він.

-ads-

«Це торкається й економічних механізмів впливу», — додав лідер КПУ.

Щодо складу уряду Симоненко сказав: «Фракція Компартії наполягає, що цей уряд не повинен вирішувати питання приведення до влади чергового президента, це повинен бути уряд професіоналів, ті, хто має досвід і хто відсторонений від олігархів».

За його словами, «сьогодні є реальна загроза громадянської війни – і винні в цьому саме ті, хто сьогодні більше за всіх говорить про демократію».

 

Предыдущая статьяРішення про заборону мирних зібрань – незаконне – суддя апеляційного суду
Следующая статьяКрим хоче переписати свою Конституцію

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь