додому Поточні новини Кармазін домагатиметься розпуску Центрвиборчкому

Кармазін домагатиметься розпуску Центрвиборчкому

148

9Подія. 12 вересня 2013. Центральна виборча комісія перетворилася на контору із видачі посвідчень та значків нардепам і не виконує свої функції. Про це у коменатрі Gazeta.ua сказав екс-обранець, лідер Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін.

“ЦВК має реагувати на порушення виборів. Сьогодні суд відреагував на її бездіяльність, коли позбавив мандата Ігоря Маркова за моїм позовом до ЦВК. Тому ставитиму питання про розпуск Центрвиборчкому у повному складі, бо вони робили і роблять багато помилок. Зокрема, ще у лютому прийнято рішення про позбавлення мандатів по Балозі і Домбровському, а до цього ЦВК воно не виконано. Я не можу спокійно реагувати, коли в країні не вживають заходів із недопущення фальсифікацій”, – зазначив він.

За словами Кармазіна, розпустити ЦВК може президент за поданням Верховної Ради.

“Разом із суспільством тиснутимемо на Януковича. Адже через такі от підрахунки голосів і закривання очей на порушення, суспільство не вірить владі. Я ще займаюся порушеннями у семи округах по п’яти обалстях. Переконаний, що там вибори сфальшовані. Поки недостатньо доказів, аби подати до суду. Як тільки зберемо, відразу ж піду в суд”, – додав він.

Кармазін наголосив, що братиме участь у довиборах до Верховної Ради. На якому з округів – вирішить після консультацій з членами своєї Партії захисників Вітчизни та опозиційними політсилами. “Можу пообіцяти, що спілкуватиметеся зі мною в парламенті”, – зазначив екс-нардеп.

Нагадаємо, сьогодні Вищий адмінсуд зобов’язав Центрвиборчком позбавити мандата депутата Верховної Ради Ігоря Маркова. Таке рішення оголосив суддя Вищого адмінсуду Юрій Цвіркун за позовом екс-нардепа Юрія Кармазіна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я