додому Поточні новини Кабмін затвердив положення про Державну виконавчу службу

Кабмін затвердив положення про Державну виконавчу службу

155

8Київ. 17 липня 2014 (УНІАН). Кабінет міністрів України затвердив нове положення про Державну виконавчу службу. Відповідну постанову №229 від 2 липня опубліковано на сайті уряду.

Згідно з положенням, Державна виконавча служба України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабміном через міністра юстиції. Служба реалізує державну політику у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів, зокрема посадовців відповідно до законів.

У положенні вказано, що виконавча служба організовує, контролює і здійснює примусове виконання рішень судів та інших органів, забезпечує доступ державних виконавців до баз даних і реєстрів, зокрема електронних, таких, що містять інформацію про боржників, їх майно і кошти, організовує інформаційне забезпечення виконавчого провадження, зокрема електронного документообігу.

Також служба організовує ведення обліково-статистичної звітності, дає роз`яснення і рекомендації державним виконавцям щодо примусового виконання рішень, організовує розгляд звернень громадян і юридичних осіб з питань, пов`язаних з діяльністю служби.

Головою Державної виконавчої служби призначено Дмитра Сторожука згідно з розпорядженням Кабміну від 5 березня 2014 року.

Остання ініціатива виконавчої служби, яка набула широкого розповсюдження, це створення системи електронних торгів арештованим майном, яка почала працювати в тестовому режимі в десяти регіонах України з    1 травня цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я