додому Поточні новини Кабмін затвердив меморандум про надання Україні статусу спостерігача в Митному Союзі

Кабмін затвердив меморандум про надання Україні статусу спостерігача в Митному Союзі

126

2Кабінет міністрів України на засіданні 22 травня 2013 р. затвердив меморандум про надання Україні статусу спостерігача в Митному союзі. Про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров на зустрічі з першим заступником прем’єр-міністра Білорусі Володимиром Семашко.

Сьогодні на засіданні уряду ми прийняли відповідний меморандум, відпрацьований з урахуванням думки російської, білоруської та казахстанської сторін. Статус спостерігача дозволить нам ефективно відстоювати свої інтереси в Митному союзі“, – заявив Азаров і додав: “Ми сподіваємося, що те питання, яке ми ставили перед керівництвом трьох країн – Росії, Білорусі, Казахстану, – буде розглянуто і вирішено позитивно“.

Азаров також нагадав, що Україна зацікавлена ??співпрацювати з МС у форматі “3+1”, і на сьогоднішній день створена урядова робоча група, яка вивчає нормативну базу союзу.

Крім того він висловив надію, що до кінця 2013 р. буде підписано документ про доступ до трубопровідного транспорту, який передбачений в рамках угоди про зону вільної торгівлі в СНД. “Це дасть можливість позбутися монопольного становища “Газпрому” на ринку газу і нафти“, – заявив Азаров.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я