додому Поточні новини Кабмін відновив роботу міжвідомчої комісії з боротьби з рейдерством і посилив її...

Кабмін відновив роботу міжвідомчої комісії з боротьби з рейдерством і посилив її склад

250

 міжвідомчої комісії з боротьби з рейдерствомКабінет Міністрів України відновив роботу Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню і захопленню підприємств та посилив її склад.

Відповідне розпорядження було прийняте на засіданні Кабміну.

Згідно з ухваленим рішенням, до складу комісії входять профільні міністри, а не їх заступники. Також дещо розширено завдання і функції комісії, зокрема, щодо захисту прав інвесторів.

Засідання комісії в новому складі планується провести найближчим часом.

«Ухвалення документа узагальнює норми і практику боротьби з цим явищем, допоможе в найкоротші терміни не лише виявляти і знешкоджувати рейдерські прояви, а й сприятиме поверненню захоплених об`єктів справжнім власникам. Особливу увагу в документі буде приділено питанню захисту від незаконних посягань на власність і права інвесторів», – зазначив Перший віце-прем`єр-міністр Сергій Арбузов. Він підкреслив, що комісія працюватиме відкрито.

Також за дорученням Першого віце-прем`єра вже найближчим часом буде розроблено програму боротьби з рейдерством, і до її реалізації будуть залучені об`єднання підприємців.

Довідка. Міжвідомча комісія з питань протидії протиправному поглинанню і захопленню підприємств створена в лютому 2007 р.

Після адміністративної реформи 2010 року роботу комісії було припинено і відновлено в жовтні 2011 року.

Комісію очолює Перший віце-прем`єр-міністр України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я