додому Поточні новини Кабмін надав згоду на оприлюднення звіту GRECO про стан виконання Україною антикорупційних...

Кабмін надав згоду на оприлюднення звіту GRECO про стан виконання Україною антикорупційних рекомендацій

134

5Кабінет міністрів надав згоду на оприлюднення Третього додаткового звіту про виконання Україною рекомендацій, наданих Групою держав Ради Європи проти корупції (GRECO) за результатами спільних Першого та Другого раундів оцінювання нашої держави.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 20 травня.

За словами Міністра юстиції Олександра Лавриновича, такий дозвіл надається згідно з правилами і практикою GRECO стосовно оприлюднення державами звітів щодо виконання антикорупційних рекомендацій. Найближчим часом, повідомив міністр, додатковий звіт про стан виконання Україною вказаних рекомендацій GRECO України та його переклад буде оприлюднений на сайті Міністерства юстиції України.

Під час 59-го пленарного засідання GRECO, яке відбулося з 18-22 березня 2013 року у Страсбурзі, було заслухано та затверджено Третій додатковий звіт України про виконання рекомендацій, наданих експертами GRECO за результатами проведених спільних 1-го та 2-го раундів оцінювання.

За результатами розгляду звіту GRECO підвищила рейтинг виконання та, відповідно, визнала виконаними рекомендації щодо розробки та впровадження антикорупційної стратегії й плану дій з її виконання, а також щодо прийняття модельного кодексу поведінки публічних службовців й запровадження їх навчання з питань запобігання і протидії корупції, професійної етики.

Відповідно до прийнятого на пленарному засіданні GRECO рішення, Україні запропоновано якнайшвидше прийняти рішення стосовно надання GRECO дозволу на оприлюднення звіту, а також оприлюднення та перекладу такого звіту в Україні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я