додому Економіка Ґрунтовний науковий аналіз економічної частини угоди про асоціацію

Ґрунтовний науковий аналіз економічної частини угоди про асоціацію

63

4Київ. 24 червня 2014 (eurointegration.com.ua). Інститут економічних досліджень та політичних консультацій оприлюднив аналіз економічної частини Угоди про асоціацію, а також наслідків її імплементації для держави, підприємств та населення. Ця аналітична робота ґрунтувалася на парафованому тексті угоди (перед підписанням він зазнав незначних змін). Експертне дослідження було профінансоване фондом “Відродження”. Ця робота являє собою аналіз кожної глави тексту Угоди.

Спершу автори викладають зміст домовленостей сторін. Далі наводяться якісні оцінки (і там, де це можливо, кількісні оцінки) впливу реалізації відповідних домовленостей на домогосподарства (населення), бізнес та уряд.

“У процесі обговорення різних аспектів європейської інтеграції в цілому та особливостей співпраці України з ЄС в інформаційному просторі з’явилась велика кількість відверто помилкових міркувань, висновків та міфів… А тому важливість неупередженого аналізу складних проблем сучасності та інформування суспільства про виклики, які породжуються ними, важко переоцінити”, — наголошують автори. Повний текст у Додотку: “Аналіз економічної частини Угоди про асоціацію.pdf”.  

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я