додому Поточні новини Едуард Ставицький: Україна розраховує підписати кредитну угоду з Європою щодо реконструкції газової...

Едуард Ставицький: Україна розраховує підписати кредитну угоду з Європою щодо реконструкції газової труби

170

3Україна розраховує підписати кредитну угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) на загальну суму 308 млн. дол. для модернізації магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород у вересні поточного року. Про це, як пише  “Українська енергетика”, в ході прес-конференції в понеділок заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький.

«Приблизно у вересні цього року ми відкриємо цю кредитну лінію», – сказав він. В той же час, міністр не став говорити про можливі відсоткові ставки по кредитах.

«Угода ще не підписана, вона знаходиться в розробці. Тому, з моєї сторони було б не тактично висловлювати якісь думки, коли ще наші партнери не визначились ще остаточно. Але ці відсотки будуть на рівні відсотків, які приймаються в Європейському Союзі», – пояснив він.

Нагадаємо, що загальна вартість першого етапу реконструкції української ГТС має становити 519 млн. дол., з яких 211 млн. дол. складуть власні кошти НАК «Нафтогаз України» («Укртрансгаз»).

Інші черги фінансування проекту «Модернізація та реконструкція магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород» (загальна вартість – 1 024 млн. дол.) планується здійснити, у тому числі, із залученням кредитних коштів МБРР.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я