додому Поточні новини E&Y погіршив прогноз зростання ВВП України в 2013 р. в 2,2 рази

E&Y погіршив прогноз зростання ВВП України в 2013 р. в 2,2 рази

119

1Аудиторська компанія Ernst&Young погіршила прогноз зростання ВВП України в 2013 р. в 2,2 рази – до 1,1%. Про це повідомляє прес-служба компанії.

За даними дослідження, за умови відновлення європейських ринків прогноз зростання економіки України на 2014 – 2016 рр. становить 4%. Втім, показник був би вищим, якби переговори з ЄС про вільну торгівлю увінчалися успіхом або ж Росія погодилася на зниження цін на газ на умовах, що не зачіпають відносин з ЄС. Однак існує загроза знецінення валюти і введення тимчасового контролю капіталу у разі, якщо двосторонні угоди з МВФ про надання резервних або інших кредитів не будуть забезпечені вчасно“, – відзначив керуючий партнер E&Y в Україні Олексій Кредісов.

Крім того, на думку аналітиків, фактичне усунення інфляції допомогло уникнути подальшого цінового шоку від знецінення валюти. “Однак відкладення зростання цін було досягнуто завдяки державним субсидіям, які збільшили дефіцит бюджету до 5% від ВВП. Цей фактор призведе до посилення фінансового тиску і до кінця 2013 р. може збільшити інфляцію майже до 7%“, – говориться в дослідженні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я