додому Поточні новини Дмитро ШИМКІВ: В Україні необхідно створити Національну раду реформ

Дмитро ШИМКІВ: В Україні необхідно створити Національну раду реформ

111

8Київ. 21 липня 2014 (УНІАН). В Україні повинна бути створена Національна рада реформ під егідою найвищого керівництва держави. Про це заявив заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків під час прес-конференції.

”В Україні має бути створена Національна рада реформ, яка об`єднає і Президента… і Кабінет Міністрів, і суспільство. Це буде платформа, де будуть прийматися рішення. Рішення про реформи. Це важливо, тому що тільки так реформи будуть далі впроваджуватися. Адже часто ті чи інші ініціативи повинні далі рухатися в Кабінеті Міністрів, у відомствах, а громадськість повинна брати участь”, – заявив Шимків.

Він запросив представників громадянського суспільства, бізнесу, міжнародних донорів та політичних сил, що прагнуть реформ, долучитися до створення нової ради.

”На даний момент триває обговорення того, як діятиме рада, які матиме повноваження і функції. Ініціатори ради пропонують громадськості і експертам приєднатися до процесу створення ради”, – зазначив Шимків.

Як повідомлялося, Фундації Відкритого суспільства та Міжнародний фонд “Відродження”, за підтримки міжнародних, українських експертів та донорів, нададуть допомогу уряду України у розробці та реалізації національної стратегії реформ. У рамках цього процесу будуть створені стратегічні дорадчі групи для надання допомоги уряду, щоб вирішити невідкладні проблеми державної політики, підготувати комплексну програму середньострокових реформ і зміцнити координацію надання технічної допомоги Україні.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я