додому Поточні новини Азаров доручив профільним відомствам розробити механізми взаємодії України з країнами МС в...

Азаров доручив профільним відомствам розробити механізми взаємодії України з країнами МС в умовах зони вільної торгівлі з Євросоюзом

130

4Прем`єр-міністр України Микола Азаров доручив профільним відомствам розробити практичні механізми взаємодії України з країнами Митного союзу в умовах дії зони вільної торгівлі з Європейським Союзом.

Про це прем’єр сказав, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

«Я доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству доходів і зборів, Міністерству закордонних справ під головуванням віце-прем`єр-міністра Юрія Бойка розробити практичний алгоритм і механізм взаємодії з Митним союзом і надалі – з Євразійським економічним союзом, в умовах дії зони вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом», – сказав Азаров.

Він зазначив, що ці тактичні кроки обговорюватимуться з російськими партнерами.

Також, Микола Азаров доручив представнику уряду України в Євразійській економічній комісії Віктору Суслову розробити план дій щодо поступового приєднання України до окремих угод у рамках Митного союзу.

26 серпня перший віце-прем`єр РФ Ігор Шувалов заявив, що Росія може застосувати до України спеціальні механізми митного контролю і низку інших заходів, якщо Київ підпише Угоду про асоційоване членство в Євросоюзі.

Радник російського Президента Сергій Глазьєв раніше заявив, що Росія може поставити питання про скасування режиму вільної торгівлі з Україною після підписання нею угоди з ЄС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я