додому Поточні новини Арсеній ЯЦЕНЮК: Опозиція зареєструє у ВР свій варіант змін до Конституції щодо...

Арсеній ЯЦЕНЮК: Опозиція зареєструє у ВР свій варіант змін до Конституції щодо незалежності суддів

55

 5Київ. 24 жовтня 2013 (ПолітКом). Лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк повідомив, що          23 жовтня  опозиція зареєструє в парламенті свій варіант змін до Конституції щодо незалежності суддів. Про це Яценюк заявив 21 жовтня під час Погоджувальної ради парламенту.

За його словами, у відповідному законопроекті Президента України не враховано сім вимог Венеціанської комісії, а також три вимоги опозиції.

Тому на поточному тижні опозиція зареєструє зміни до Конституції. В середу вони будуть зареєстровані, і я прошу вас дати вказівку апарату, щоб не було так, як минулий раз, щоб не було зволікань для реєстрація внесення змін і доповнень до Української Конституції для того, щоб президентський законопроект відповідав тим вимогам, які поставила перед нами Венеціанська комісія”, – сказав лідер фракції, звертаючись до голови Верховної Ради України Володимира Рибака.

Крім того, Яценюк зазначив, що, принаймні, “п`ять базових пунктів даного законопроекту, які внесені Президентом України, – не відповідають тим критеріям і вимогам, які поставила Венеціанська комісія”.

Яценюк наголосив на необхідності негайного прийняття цього законопроекту, для чого потрібне його опрацювання робочою групою з представників чотирьох фракцій.

Також, Арсеній Яценюк заявив, що до саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі пленарні засідання Верховної Ради необхідно проводити щотижня, адже законопроекти, необхідні для виконання критерії ЄС, досі не ухвалені парламентом.

попередня статтяЦВК відмовилась реєструвати ще п’ять ініціативних груп із проведення всеукраїнського референдуму
наступна статтяПрофільний Комітет Парламенту рекомендує ВР прийняти за основу проект закону про засади державної регіональної політики

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я