додому Поточні новини Арсеній ЯЦЕНЮК: Опозиція зареєструє у ВР свій варіант змін до Конституції щодо...

Арсеній ЯЦЕНЮК: Опозиція зареєструє у ВР свій варіант змін до Конституції щодо незалежності суддів

55

 5Київ. 24 жовтня 2013 (ПолітКом). Лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк повідомив, що          23 жовтня  опозиція зареєструє в парламенті свій варіант змін до Конституції щодо незалежності суддів. Про це Яценюк заявив 21 жовтня під час Погоджувальної ради парламенту.

За його словами, у відповідному законопроекті Президента України не враховано сім вимог Венеціанської комісії, а також три вимоги опозиції.

Тому на поточному тижні опозиція зареєструє зміни до Конституції. В середу вони будуть зареєстровані, і я прошу вас дати вказівку апарату, щоб не було так, як минулий раз, щоб не було зволікань для реєстрація внесення змін і доповнень до Української Конституції для того, щоб президентський законопроект відповідав тим вимогам, які поставила перед нами Венеціанська комісія”, – сказав лідер фракції, звертаючись до голови Верховної Ради України Володимира Рибака.

Крім того, Яценюк зазначив, що, принаймні, “п`ять базових пунктів даного законопроекту, які внесені Президентом України, – не відповідають тим критеріям і вимогам, які поставила Венеціанська комісія”.

Яценюк наголосив на необхідності негайного прийняття цього законопроекту, для чого потрібне його опрацювання робочою групою з представників чотирьох фракцій.

Також, Арсеній Яценюк заявив, що до саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі пленарні засідання Верховної Ради необхідно проводити щотижня, адже законопроекти, необхідні для виконання критерії ЄС, досі не ухвалені парламентом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я