Домой Текущие новости Арсеній ЯЦЕНЮК: Опозиція пропонує створити комісію з питань вдосконалення законодавства про вибори

Арсеній ЯЦЕНЮК: Опозиція пропонує створити комісію з питань вдосконалення законодавства про вибори

159

8 1.07.2013 на нараді у спікера Володимира Рибака лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк запропонував створити тимчасову спеціальну комісію з питань вдосконалення законодавства про вибори. Про це він сказав в інтерв’ю журналістам в парламенті.

«Ми сьогодні очікуємо відповіді від Олександра Єфремова та Володимира Рибака, чи готові вони голосувати за цю комісію. Тоді, можливо, вона розгляне питання виборів у 5 округах. Якщо вона буде готова на цьому тижні, то означатиме, що перші пленарні дні вересня ми проголосуємо це питання та отримаємо остаточний варіант», — зазначив він.

Політик впевнений, що план ПР про проведення виборів у серпні — провадився: «Ми доклали до цього зусилля. Таким чином, виборів у 5 проблемних округах в серпні не буде, бо всі у відпустках, не можливо запросити іноземних спостерігачів, і реально неможливо розгорнути виборчі штаби та вести передвиборчу кампанію».

-ads-
Предыдущая статьяАлександр ЕФРЕМОВ: Внефракционные депутаты ВРУ должны получить равные права с фракциями по рассмотрению законопроектов на сессиях
Следующая статьяВиктор Пшонка обсудил с генсеком Международной ассоциации прокуроров Дерком Куиперсом реформу прокуратуры в Украине (комментарий Дмитрия Шпенова)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь