додому Поточні новини Арсеній ЯЦЕНЮК: Опозиція пропонує створити комісію з питань вдосконалення законодавства про вибори

Арсеній ЯЦЕНЮК: Опозиція пропонує створити комісію з питань вдосконалення законодавства про вибори

159

8 1.07.2013 на нараді у спікера Володимира Рибака лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк запропонував створити тимчасову спеціальну комісію з питань вдосконалення законодавства про вибори. Про це він сказав в інтерв’ю журналістам в парламенті.

“Ми сьогодні очікуємо відповіді від Олександра Єфремова та Володимира Рибака, чи готові вони голосувати за цю комісію. Тоді, можливо, вона розгляне питання виборів у 5 округах. Якщо вона буде готова на цьому тижні, то означатиме, що перші пленарні дні вересня ми проголосуємо це питання та отримаємо остаточний варіант”, – зазначив він.

Політик впевнений, що план ПР про проведення виборів у серпні — провадився: “Ми доклали до цього зусилля. Таким чином, виборів у 5 проблемних округах в серпні не буде, бо всі у відпустках, не можливо запросити іноземних спостерігачів, і реально неможливо розгорнути виборчі штаби та вести передвиборчу кампанію”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я