додому Поточні новини Заарештовано ректора Національного університету державної податкової служби, екс-депутата Петра Мельника

Заарештовано ректора Національного університету державної податкової служби, екс-депутата Петра Мельника

138

5У кабінеті ректора Національного університету державної податкової служби, екс-депутата від Партії регіонів Петра Мельника при обшуку знайшли 30 тисяч доларів. Про це розповіла прес-офіцер ГУБОЗ МВС Ірина Лемешева, яку цитують “Вести”.

Як відомо, Мельника в суботу затримали за підозрою в отриманні хабара. “Було дві заяви від батьків абітурієнтів, які хотіли вступити до Податкового університету. Вимагач вимагав з одних 80 тисяч гривень за вступ на заочне відділення юрфаку. Гроші мали принести готівкою йому в кабінет в суботу”, – зазначила вона.

“З інших він вимагав 40 тисяч гривень, але гроші попросив перерахувати на вказаний ним рахунок і як доказ занести йому платіжку”, – розповіла Лемешева.

“Під час затримання він поводився напрочуд спокійно. Нікому з таємних покровителів не рвався дзвонити, навіть гроші не намагався порвати або викинути, як зазвичай роблять хабарники. Відразу ж кабінет обшукали, знайшли ще 30 тисяч доларів. Чи були це також хабарні гроші – зараз встановлюється”, – уточнила вона. Як відомо, у неділю Мельника госпіталізували до лікарні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я