додому Поточні новини Юрій ЛУЦЕНКО: Конституція 2004 року – єдино прийнятний компроміс

Юрій ЛУЦЕНКО: Конституція 2004 року – єдино прийнятний компроміс

72

9Київ.  10 лютого 2014 (ПолітКом). Повернення до Конституції 2004 року – єдино прийнятний компроміс, наголошує лідер «Третьої української республіки» Юрій Луценко.

Як повідомили у прес-службі «Третьої української республіки», Луценко наголошує, що «протягування через Майдан персональних політпроектів – неприпустимо… Особливо небезпечною є неузгоджена з колегами по парламентській опозиції спроба освятити волею Майдану новий, суперпарламентський проект Конституції».

«Невже хтось вважає, що всевладдя Прем`єра набагато краще диктатури Президента?, – запитує Луценко. – Чи комусь аж так запаморочилося в голові від пропозицій Банкової, що не хочеться відповісти на просте питання: а якщо цим суперповноважним Прем`єром по протягнутому вами проекту стане регіонал, це і буде перемогою демократії? А якщо після перемоги опозиції на президентських виборах цю посаду обійме сам Янукович? І хто тоді збалансує корупційний контроль Прем`єра над силовиками, судами і урядом?».

За словами Луценка, «конституційна сверблячка охопила й УДАР. Треба припиняти ці танці опозиційних фракцій із написанням Основного Закону на коліні під конкретну кар`єру своїх лідерів».

Луценко наголошує, що «повернення до Конституції 2004 року – єдино прийнятний компроміс саме тому, що вона встановлює випробуваний 4 роками реальної політики баланс між гілками влади».

За його словами, «недосконалість і навіть дефективність тієї системи всі знають. Але нову досконалу Конституцію потім мають написати не політики, а спеціально обрані народом Конституційні Збори. Тільки тоді це буде не змовою старих еліт по розподіленню портфелів, а дійсно революційною суспільною угодою про нову Україну».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я