додому Поточні новини Геннадій МОСКАЛЬ: Міліція на Грушевського прив’язувала до світло-шумових гранат залізяччя

Геннадій МОСКАЛЬ: Міліція на Грушевського прив’язувала до світло-шумових гранат залізяччя

52

10Київ. 10 лютого 2014 (Українська правда). Народний депутат, Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів та окремих посадових осіб, посягань на права і свободи, життя і здоров’я громадян під час подій, пов’язаних з масовими акціями суспільно-політичного протесту Геннадій Москаль направив генпрокурору Віктору Пшонці звернення щодо дій “Беркуту” та внутрішніх військ під час акцій протесту.

У своєму зверненні до генпрокурора Москаль стверджує, що під час заворушень на Грушевського “міліція прив’язувала до світло-шумових гранат залізяччя, щоб важче поранити мітингувальників”.

Зокрема, як зазначає депутат, за даними медичної служби Євромайдану, в період з 19 по 23 січня 2014 року до них за медичною допомогою звернулося понад 1000 учасників масових акцій протесту, які зазнали  тілесних ушкоджень від працівників підрозділу “Беркут” та внутрішніх військ під час акцій на вулиці Грушевського.

Москаль вказує, що серед основних тілесних ушкоджень учасників акції протесту “поранення від металевих предметів, які працівники підрозділу “Беркуту” та внутрішніх військ спеціально прив’язували до гранат і при  відстрілі вони, розлітаючись, завдавали поранень по різних частинах тіла”.

Депутат звернувся до Пшонки із проханням відкрити кримінальне провадження, встановити винних та притягнути їх до кримінальної відповідальності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я