додому Поточні новини Яценюк вважає за необхідне створити ПАТ ”Суспільне телебачення України”

Яценюк вважає за необхідне створити ПАТ ”Суспільне телебачення України”

100

7Київ. 2 липня 2014 (УНІАН). Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає за необхідне створити публічне акціонерне товариство ”Суспільне телебачення України” та обіцяє підтримку суспільному ТБ. Про це прем’єр заявив під час конференції на тему ”Від державного до суспільного мовлення”.

”Ми хочемо, щоб на базі більше, ніж 30 з гаком юридичних осіб було створене реальне Суспільне мовлення. На цьому шляху після прийняття закону (Про суспільне телебачення) у всіх нас є дуже багато технічних завдань щодо імплементації цього закону… Саме тому я хотів би звернутися до громадянського суспільства з тим, що відповідно до закону, ви маєте можливість через свої конференції надати представників до наглядової ради суспільного телебачення… Давайте зробимо перший крок – створимо юридичну особу, призначимо туди наглядову раду… Що стосується форми, я уважно вивчав всі коментарі з приводу законопроекту і, думаю, що єдиною правильною прийнятною формою є створення нової юридичної особи – публічне акціонерне товариство ”Суспільне телебачення України”, – зазначив він.

За словами глави уряду, на базі цієї нової юридичної особи повинно відбуватися ”влиття людських, матеріальних, технічних ресурсів і формування нової якісної телекомпанії, яка буде відображати найвищі стандарти суспільного телебачення України”.

Яценюк також підкреслив, що уряд готовий невідкладно приступити до виконання закону Про суспільне телебачення.

Він також додав, якщо виникне необхідність введення додаткової плати за Суспільне телебачення, це питання буде обговорюватися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я