додому Топ Новини Вживаються привентивні заходи проти ймовірних протестних акцій під час св’яткування 1025 –...

Вживаються привентивні заходи проти ймовірних протестних акцій під час св’яткування 1025 – ліття Хрещення Руси

194

1Як повідомляє телеканал TVi, ввечері 24 липня 2013 р. був жорстоко побитий політолог жіночого руху FEMEN Віктор Святський. Його доправили у лікарню з підозрою на перелом нижньої щелепи, вибитими зубами та великою втратою крові.

Про це у своєму блозі написала активістка FEMEN Олександра Шевченко. Вона не виключає, що це спеціально зроблено напередодні візиту до Києва президента Росії Володимира Путіна та Патріарха РПЦ Кіріла. У такий спосіб, пише Шевченко, намагаються залякати FEMEN, аби рух не завадив лідерам пострадянських держав святкувати 1025-річчя Хрещення України-Русі.

Як пише Шевченко, вчора упродовж дня вона та лідер руху Ганна Гуцол спостерігали стеження за собою.

З іншого боку, представники духовенства пообійцяли анафемувати та відлучити від церкви учасників протестів про святкування Хрещення Русі. Так, за повідомленням лівих інтернет-ресурсів,  намістник Десятинного монастиря архімандрит Гедеон заявив, що «Их (учасників протестів – ред.) ждет анафема и отлучение от церкви, за которыми последует проклятие из рода в род до седьмого колена. Дети и внуки будут рождаться больными и искривленными, ведь их кровь вопиет!» .

2У той же час, отець Гедеон пояснив, газеті „Взгляд”, що Церкві нема потреби накладти анафему на боговідступників, тому що вони «сами себя прокляли»: «Если эти люди не покаются, они будут гореть в аду. Они унаследуют муки вечные, на которые обрекают и себя и своих родственников и весь свой род. Сначала в ад попадет душа, а по воскресении из мертвых они получат такие отвратительные телеса, что душа не восхочет в них входить. И тела эти будут подвергнуты мучениям вечным», – підсумував архімандрит Гедеон.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я