додому Топ Новини Міндоходів спільно з МЗС планують ввести посаду митно-податкового аташе в посольствах України...

Міндоходів спільно з МЗС планують ввести посаду митно-податкового аташе в посольствах України за кордоном

139

4Міністерство доходів і зборів спільно з Міністерством закордонних справ планують ввести посаду митно-податкового аташе в посольствах України за кордоном для підтримки українського бізнесу за межами країни. Про це повідомила прес-служба Міндоходів, коментуючи появу в ЗМІ інформації про створення при міністерстві інституту «податкової розвідки».

Згідно з повідомленням, митно-податкові аташе надаватимуть підтримку представникам українського бізнесу за кордоном і допомагатимуть потенційним інвесторам у роз`ясненні всіх аспектів українського податково-митного законодавства.

За даними прес-служби, посади планується ввести до складу зарубіжних дипломатичних установ України в країнах, з якими налагоджені розвинені торговельно-економічні відносини. У їх числі Росія, США, Велика Британія, Польща, Бельгія та інші.

Претендентами на посаду митно-податкових аташе будуть працівники Міндоходів. Для налагодження зв`язку з іноземними партнерами чиновники, що обіймають цю посаду, повинні будуть підтримувати контакти з представниками податкових і митних служб країни, в якій вони перебувають, зазначається у повідомленні.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я