додому ПОЛІТИКА Волонтери – політпартіям-учасницям виборів

Волонтери – політпартіям-учасницям виборів

191

Київ, 24 вересня 2015 року (ПолітКом). Звернення волонтерських організацій, що допомагають внутрішньопереміщеним особам, до кандидатів у депутати Харкова та Харківської області.

Шановні представники політичних партій-учасниць місцевих виборів в Харкові і Харківській області!

Ми, громадські діячі, які весь час війни допомагали вижити та адаптуватися вимушеним переселенцям з окупованої частини України, наполегливо просимо Вас включити у Ваші офіційні передвиборчі програми наступні зобов’язання:

  1. Відкриття нових державних та сприяння відкриттю приватних дитячих садочків.
  2. Надання тимчасової роботи безробітним в комунальних підприємствах на роботах, де не потрібна висока кваліфікація (двірники, різноробочі та ін.) з можливістю тимчасового поселення в гуртожитки для зменшення кількості безробітних та безхатченків. Інформування про таку можливість у соціальних роликах на ТБ та зовнішній  рекламі.
  3. Будівництво соціального житла з залученням міжнародних донорів. Працевлаштування на роботи по будівництву ВПО (вимушено переміщених осіб), демобілізованих військових та інших осіб, які не мають житла та роботи. Надання особам, задіяним в будівництві, тимчасового поселення на час роботи, та можливості отримання житла у власність за пільговими умовами.
  4. Максимальне спрощення процедури отримання земельної ділянки. Пільгові умови отримання для ВПО (вимушено переміщених осіб), вояків АТО та осіб, які не мають власного житла.
  5. Запровадження електронного документообігу в усіх галузях надання державних послуг населенню, створення електронної системи запису на прийом та авторизований онлайн-доступ до власного профілю з усією інформацією з державних реєстрів.
  6. Поширення безкоштовного проїзду на членів багатодітних родин, які не мають місцевої реєстрації.
  7. Впровадження впродовж найближчого місяця дієвого механізму отримання довідки про склад родини для ВПО (вимушено переміщених осіб), наприклад для визнання родини малозабезпеченою.
  8. Визначення однієї широкопрофільної лікарні для надання медичної допомоги цивільному населенню, яке постраждало через конфлікт на Донеччині та Луганщині (цивільні поранені, ВПО (вимушено переміщені особи) та ін.), що забезпечить цільове використання гуманітарної та благодійної допомоги, яку надають для цих цілей донорські організації.
  9. Забезпечення умов легкого доступу до об’єктів громадської інфраструктури для осіб з обмеженими можливостями та створення безбар’єрного середовища.
  10. Створення протягом 2016 року мережі закладів невідкладної соціальної допомоги з можливістю поселення та реабілітації громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах (самотні літні люди, жертви родинного насильства, постраждалі від злочинів, нещасних випадків та природних катастроф та ін.). Базою для цієї мережі можуть стати наявні територіальні центри та відповідні структури ДСНС.

Виконання Вами цих обіцянок після виборів буде надзвичайно важливим для мешканців Харкова та області, переселенців, військових АТО та інших громадян.

Гончарова Олена Володимирівна (волонтер з допомоги ВПО, одна з засновників волонтерської ініціативи «Станція Харків»)

Струков Євген Лєонідович (волонтер з допомоги ВПО з особливими потребами, «Інва СОС Восток»)

Каплін Євген Володимирович (волонтер, керівник Гуманітарної місії допомоги мирному населенню зони військового конфлікту, ГО «Проліска»)

Гармаш Олена Володимирівна (волонтер з допомоги ВПО, одна з засновників волонтерської ініціативи «Станція Харків»)

Гукалов Леонід Миколайович (волонтер гарячої лінії волонтерської ініціативи «Станція Харків»)

Чернишова Лариса Анатоліївна (волонтер)

Онуфріенко Андрій Анатолійович (волонтер)

Ірина Думич (волонтер ЄвромайданСОС)

Ковнір Єлизавета Миколаївна (волонтер)

Ткаченко Ірина Василівна

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я