додому Поточні новини ВО «Майдан» організовує студентські осередки в навчальних закладах

ВО «Майдан» організовує студентські осередки в навчальних закладах

111

9Київ. 17 лютого 2014 року (УНІАН). Рада Всеукраїнського об’єднання «Майдан» схвалила ініціативу Комісії з питань молоді і студентства щодо створення студентських (університетських) осередків ВО «Майдан» в найбільших університетах країни. Про це повідомили у прес-службі ВМГО «Батьківщина молода». Відповідно до рішення було також погоджено процедуру створення студентських осередків.

Студентські осередки діятимуть спільно з місцевими радами ВО «Майдан» та братимуть участь у плануванні та реалізації заходів та акцій, зазначається в повідомленні.

Метою створення студентських осередків у рамках ВО «Майдан» є формування своєрідної національної студентської платформи, здатної ефективно захищати інтереси молоді, проводити роз’яснювальну роботу в студентському середовищі, а при потребі – швидко мобілізувати студентів зі всіх регіонів для спільної боротьби на захист України, підкреслили у «Батьківщині молодій».

попередня статтяМеджліс виступив проти добровільних дружин на всій території України
наступна статтяПредставники ініціативної групи «Першого грудня» передали голові Верховної Ради «Національний Акт свободи»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я