додому Поточні новини Меджліс виступив проти добровільних дружин на всій території України

Меджліс виступив проти добровільних дружин на всій території України

142

8Київ. 17 лютого 2014 року(УНН). Учасники засідання Сакського регіонального меджлісу і релігійних громад району, а за ними і кримський Меджліс, за підсумками аналізу поточної ситуації в країні, прийняли рішення засудити процеси щодо створення добровільних народних дружин з охорони громадського порядку на території країни, в першу чергу в областях Західної України, Києві, а також на Сході та у Криму.

Головний Меджліс кримських татар схвалює прийняте рішення регіонального представництва і вважає, що будь-які спроби збирати людей у силові формування є незаконними і несуть за собою кримінальну відповідальність.

На думку глави Сакського регіонального меджлісу Ескендера Билялова, загони добровільних дружин є “формою незаконної мобілізації і спрямовані на ескалацію недовіри і напруженості в Україні”.

Голова Сакського регіонального меджлісу заявив про те, що учасники наради, за підсумками всебічного та об’єктивного аналізу поточної ситуації в країні, прийняли рішення і зажадали від Служби Безпеки України, Генеральної Прокуратури України, Міністерства Внутрішніх справ України залучити до відповідальності осіб, винних у прояві сепаратизму в Україні.

Також Меджліс зажадав припинити будь-які дії по формування будь-яких загонів самооборони в країні, починаючи від західних областей і закінчуючи Кримом.

“Я проти того, якщо прості громадяни збирають загони, новоспечені дружини у зв’язку з обстановкою в країні. Простий народ не повинен бути в цей залучений. Нехай це вирішують політики і ті служби, які повинні цим займатися. На сьогоднішній день є інформація, що Генпрокуратура України вже опротестовує багато справ, які мали місце в Україні”, – підкреслив Білялов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я