додому Поточні новини Візит співдоповідачів ПАРЄ до України відкладений з технічних причин на 14 –...

Візит співдоповідачів ПАРЄ до України відкладений з технічних причин на 14 – 16 квітня

106

926 березня газета ”Комерсант-Україна” оприлюднила матеріал під назвою “Місія нездійсненна: Співдоповідачки ПАРЄ не можуть відвідати Україну”, в якому стверджувалось, що Президент ПАРЄ Жан-Клод Міньйон під час перебування в Києві (26-27 березня) планує, зокрема, обговорити з керівництвом України питання візиту співдоповідачів ПАРЄ до України. За даними видання, візит двічі переносився з метою мінімізувати ризик дискусії про проблеми в Україні на квітневій сесії ПАРЄ.

В Раді Європи наголошують, що візит співдоповідачів Парламентської Асамблеї Ради Європи до України був відкладений з технічних причин.

Про це заявила одна зі співдоповідачів, депутат естонського парламенту Майліс Репс. “Наш візит був відкладений з технічних та практичних причин. Наш візит підтверджений на 14-16 квітня”, – сказала вона.

Ніякої критики щодо української сторони, зовсім навпаки – вони активно шукали можливості для зустрічей з нами на найвищому можливому рівні”, – додала співдоповідач ПАРЄ.

У свою чергу Генеральний секретар ПАРЄ Войцех Савицький у коментарі “Урядовому кур’єру”, який буде надрукований 27 березня, також зазначив, що візит співдоповідачів до Києва відбудеться в середині квітня.

Візит відбудеться, його дата погоджена. І я не знаю, звідки пішли ці чутки і чому така інформація з’явилася в українських ЗМІ. Що трапилося насправді, то це те, що орієнтована дата візиту доповідачів, яка звучала спочатку – 4-5 квітня, була перенесена”, – сказав Генсек ПАРЄ, зазначивши, що процедура погодження дати візиту є стандартною під час всіх моніторингових місій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я