додому Поточні новини Віталій КУЛИК: До розслідування загибелі мирних жителів мають долучитися представники РЄ, ОБСЄ,...

Віталій КУЛИК: До розслідування загибелі мирних жителів мають долучитися представники РЄ, ОБСЄ, ООН та інші зацікавлені сторони  

107

4Київ. 4 липня 2014 (112.ua). У ситуації із загибеллю мирних жителів у Станиці Луганській необхідне міжнародне розслідування. Таку думку в ефірі телеканалу “112 Україна” висловив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

“Що стосується епізоду з людськими втратами. Розслідування має бути не українське, це повинно бути міжнародне розслідування за участі всіх зацікавлених сторін, європейських інституцій, РЄ, ОБСЄ, ООН зрештою, це має бути публічне розслідування”, – вважає Кулик.

Він заявив, що в Станиці Луганській спостерігалося найбільше угрупування так званих чеченців.

“Саме в Станиці Луганській перебувала найбільша група так званих чеченців, які до недавнього часу там перебували. Мешканці цього району не пускали колони українських збройних сил, які намагалися дійти до кордону. Наслідком цього було укрупнення базування найманців і ополченців”, – зазначив експерт.

Додамо, сьогодні спікер інформаційного центру РНБО Лисенко заявив, що селище Станиця Луганська, у якому загинули мирні жителі, було обстріляне із захопленої установки залпового вогню “Град”. Раніше ополченці заявляли, що селище було обстріляне українською авіацією. У свою чергу у прокуратурі повідомили, що наразі інформація щодо авіаційного або артилерійського обстрілу населеного пункту Станиця Луганська підрозділами Збройних сил України не підтверджується. За даними голови райради, у селищі загинули 10 мирних жителів, серед них маленька дитина.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я