додому Поточні новини Вищий адмінсуд може позбавити Вадима Колесніченка депутатського мандата

Вищий адмінсуд може позбавити Вадима Колесніченка депутатського мандата

116

6Київ. 18 листопада 2013 (ПолітКом). Севастопольський підприємець Віктор Наганов подав позов до Вищого адміністративного суду про скасування результатів виборів у 225-му мажоритарному окрузі і позбавлення депутатського мандата регіонала Вадима Колесніченка.

Приводом для звернення до суду з проханням позбавити Колесніченка депутатського мандата стали порушення, що встановлені судами відразу після оголошення результатів виборів, передає Тиждень.

Наганов також брав участь у виборах у цьому окрузі як самовисуванець. Підприємець взяв на озброєння досвід Юрія Кармазіна і вимагає скасувати результати виборів у 225-му окрузі.

“Під час виборів до Верховної Ради виборчі комісії сформували у нелегітимний способ. Суд встановив факт неодноразового жеребкування, однак ЦВК на це не відреагувала. Згідно з практикою європейського суду з прав людини, легітимними виборами можуть визнаватися лише ті, які проводилися чесно. В іншому випадку повинні проводитися перевибори”, – пояснив Наганов.

За його словами, якщо український суд відхилить позов, він звертатиметься до Європейського суду з прав людини.

Як повідомлялось, 12 вересня Вищий адміністративний суд зобов’язав ЦВК позбавити депутатського мандата регіонала Ігоря Маркова.

Нагадаємо, до цього ВАСУ позбавив мандатів регіонала Андрія Веревського, депутата від “Батьківщини” Сергія Власенка.

В лютому за позовами екс-депутата Юрія Кармазіна ВАСУ позбавив повноважень народних депутатів Павла Балогу (округ N71; Закарпатська область) та Олександра Домбровського (округ N11 ; Вінницька область) у зв’язку з порушеннями під час виборчої кампанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я