додому Поточні новини ЗМІ: Господарські суди в Україні ліквідують

ЗМІ: Господарські суди в Україні ліквідують

174

5Київ. 18 листопада 2013 (ПолітКом).  Найближчим часом в рамках судової реформи всі господарські суди в Україні буде ліквідовано, повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на поінформоване джерело в Адміністрації президента України.

“Ми готували такий проект давно. Найближчим часом буде прийнято рішення про передачу функцій господарських судів судам загальної юрисдикції. Днями аналогічну реформу запустили в Росії. І ми з цікавістю спостерігаємо за її реалізацією”, – повідомив співрозмовник агентства.

За його словами, в Адміністрації президента сподіваються, що ліквідація господарських судів має сприяти зниженню рівня корупції.

“Ні для кого не секрет, що останнім часом господарські суди стали епіцентром корупції і кидають тінь на всю судову систему, яка після реформи почала ефективніше працювати. Ми бачимо більше виправдувальних рішень і в цілому, рішень спрямованих на відновлення прав громадян. Але господарські суди не дають людям можливості відчути результати реформ, гальмують реформи, кидають тінь на всю владу в цілому, і тому підлягають ліквідації”, – наголосив високопосадовець.

Нагадаємо, що мережа господарських судів включає місцеві (обласні, Києва, Севастополя та АР Крим) господарські суди, 7 апеляційних господарських судів, а також Вищий господарський суд України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я