Домой Текущие новости ЗМІ: Господарські суди в Україні ліквідують

ЗМІ: Господарські суди в Україні ліквідують

174

5Київ. 18 листопада 2013 (ПолітКом).  Найближчим часом в рамках судової реформи всі господарські суди в Україні буде ліквідовано, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на поінформоване джерело в Адміністрації президента України.

«Ми готували такий проект давно. Найближчим часом буде прийнято рішення про передачу функцій господарських судів судам загальної юрисдикції. Днями аналогічну реформу запустили в Росії. І ми з цікавістю спостерігаємо за її реалізацією», — повідомив співрозмовник агентства.

За його словами, в Адміністрації президента сподіваються, що ліквідація господарських судів має сприяти зниженню рівня корупції.

«Ні для кого не секрет, що останнім часом господарські суди стали епіцентром корупції і кидають тінь на всю судову систему, яка після реформи почала ефективніше працювати. Ми бачимо більше виправдувальних рішень і в цілому, рішень спрямованих на відновлення прав громадян. Але господарські суди не дають людям можливості відчути результати реформ, гальмують реформи, кидають тінь на всю владу в цілому, і тому підлягають ліквідації», — наголосив високопосадовець.

-ads-

Нагадаємо, що мережа господарських судів включає місцеві (обласні, Києва, Севастополя та АР Крим) господарські суди, 7 апеляційних господарських судів, а також Вищий господарський суд України.

Предыдущая статьяРост розничной торговли замедлился до 9,5%
Следующая статьяВищий адмінсуд може позбавити Вадима Колесніченка депутатського мандата

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь