додому Поточні новини Вінниця: На ROSHEN відкрито кримінальну справу, проходять обшуки

Вінниця: На ROSHEN відкрито кримінальну справу, проходять обшуки

186

6Минулого тижня на вінницькій фабриці у рамках кримінального провадження було проведено обшук. Кримінальне провадження по ухиленню від сплати податків у значному розмірі службовими особами ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика» знаходиться в слідчому управлінні фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Вінницькій області. Про це журналістам iLikeNews повідомив заступник начальника, начальник СУ ФР ГУ Міндоходів у Вінницькій області, полковник податкової міліції Роман Кубай. Подробиці досудового розслідування не розголошуються. Минулого тижня на вінницькій фабриці у рамках кримінального провадження було проведено обшук. iLikeNews відправив запит прокоментувати цю подію в головний офіс корпорації ROSHEN.  

Довідка: Публічне акціонерне товариство «Вінницька кондитерська фабрика» – сучасне підприємство, сертифіковане на відповідність вимог міжнародних стандартів ISO 9001:2008 (Система управління якістю) та ISO 22000:2005 (Система управління безпечністю харчових продуктів). Спеціалізація — виробництво цукерок, карамелі, ірису, бісквітів та шоколаду. Загальний обсяг виробництва кондитерських виробів складає близько 20 тисяч тонн на рік. Продукція реалізується на території України, країн СНГ, ЄС та Азії.    

 

 

-ads-

 

 

 

попередня статтяПредставник України у Євросуді пішов у відставку
наступна статтяЯков ЯЛКОВ: Украинский министр юстиции спешит «отчитаться» перед Венецианской комиссией о непроделанной работе

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я