додому Поточні новини Віктор МЕДВЕДЧУК: я веду переговори з ДНР і ЛНР, а не представляю...

Віктор МЕДВЕДЧУК: я веду переговори з ДНР і ЛНР, а не представляю їхні інтереси

73

7Київ. 25 червня 2014 (Українська правда). Лідер партії “Український вибір” Віктор Медведчук заявив, що не представляє інтереси так званих Донецької й Луганської “народних республік”.

Як повідомляє сайт “Українського вибору”, коментуючи повідомлення ОБСЄ про те, що на переговорах 23 червня в Донецьку він виступав як представник ДНР і ЛНР, Медведчук заявив:

“Ні в Донецьку, ні раніше я ніколи не представляв інтереси ДНР і ЛНР. У складі посередницької переговорної групи разом із народним депутатом Нестором Шуфричем ми вели й ведемо переговори з представниками ДНР і ЛНР для досягнення мирного врегулювання конфлікту на Сході України”.

“Інформація, яка нібито поширена від імені ОБСЄ, є недостовірною”, – запевнив Медведчук.

Раніше в повідомленні на сайті ОБСЄ говорилося, що за словами донецьких сепаратистів Медведчука призначено представником так званих “ДНР” і “ЛНР” на переговорах.

Перед тим речник інформаційного центру РНБО Володимир Чеповий 24 червня відмовився говорити, кого представляє Медведчук на багатосторонніх переговорах із розв’язання конфлікту на сході. Він лише наголосив, що екс-президент Леонід Кучма – єдиний, хто представляє українську сторону в роботі тристоронньої групи.

А лідер партії “Свобода” Олег Тягнибок закликав Генпрокуратуру розслідувати факт участі кума президента Росії Медведчука в переговорах з урегулювання конфлікту на сході України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я