додому Поточні новини Виборча кампанія офіційно почнеться за два тижні

Виборча кампанія офіційно почнеться за два тижні

89

1Київ. 30 вересня 2013 (ТВі). Виборча кампанія у 5 проблемних округах офіційно стартує 16 жовтня. Про це Центрвиборчком оголосив у п’ятницю, 27 вересня. “Сьогодні комісія оголошує про початок 16 жовтня виборчого процесу повторних виборів народних депутатів, які відбудуться 15 грудня в одномандатних виборчих округах №94, 132, 194, 197 і 223″, – цитує видання “Коммерсант-Украина” голову комісії Михайла Охендовського.

Видання нагадує, що про висунення узгоджених кандидатів поки що домовилися лише в опозиції. У партіях “Батьківщина”, УДАР і “Свобода ” вирішили підтримати тих самих політиків, які балотувались у проблемних округах на виборах 2012 року і показали найкращі результати. Це Віктор Романюк (округ №94, Київська область), Аркадій Корнацький (№132, Миколаївська область), Микола Булатецький (№194, Черкаська область), Леонід Даценко (№197, Черкаська область), а також Юрій Левченко (№223, Київ).

У Партії регіонів наразі із кандидатами не визначилися. Своїх найбільш імовірних суперників назвали кандидати від опозиції. Так, на думку Миколи Булатецького, йому доведеться конкурувати за місце в парламенті з головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом; Корнацький очікує, що його конкурентом стане або губернатор Микола Круглов, або “хтось із облради”. Леонід Даценко називає найімовірнішим кандидатом від ПР у своєму окрузі Богдана Губського (у 2012 році той балотувався як самовисуванець). “Він уже заявив, що балотуватиметься, і, найімовірніше, його кандидатуру підтримає влада”, – вважає Даценко.

З комуністів має намір балотуватися до Верховної Ради екс-депутат Євген Царьков. “Рішення про моє висунення прийме з’їзд. Спочатку мою кандидатуру мають затвердити на обласному партійному рівні, а потім – президія ЦК КПУ”, – повідомив він виданню.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я