додому Поточні новини В ЄС застерігають нову українську владу від “полювання на відьом”

В ЄС застерігають нову українську владу від “полювання на відьом”

50

Київ. 25 лютого 2014 (Українська правда).Версія для друкуКоментарі1

В Україні необхідно якнайшвидше відновити правопорядок, вважає голова комітету Європейського парламенту з питань закордонних справ Елмар Брок. Як повідомляє Інтерфакс-Україна, про це він сказав у вівторок у Страсбурзі на прес-конференції, говорячи про підсумки візиту делегації Європейського парламенту до України.

“Важливо гарантувати, щоб було відновлено нормальний закон, щоб не було вибіркового правосуддя і полювання на відьом”, – зазначив Брок.

Під час свого виступу Брок порівняв ситуацію станом на ранок п’ятниці і на ранок понеділка.

“Це була інша країна. Немає більше страху. Навіть коли я ходив до вбиральні, я бачив зброю, а зараз є легітимний уряд. Новий уряд проводитиме реформи, вибіркове правосуддя буде унеможливлено”, – підкреслив він.

Коментуючи можливу перспективу членства України в Європейському Союзі, Брок висловив упевненість, що у Києва “є перспективи в Європі”, і до цього необхідно просуватися “крок за кроком”.

“Угода про асоціацію та глибоку і всеохоплюючу зону вільної торгівлі є частиною цієї перспективи. Має бути політична консолідація, щоб угода про асоціацію могла працювати, тоді буде наступний крок – єдиний європейський економічний простір. Ми не повинні фокусуватися на далекосяжних цілях, оскільки це може призвести до розчарування населення”, – виклав він своє бачення.

Брок нагадав, що, згідно з Лісабонським договором, Україна може попросити про членство, але для цього слід обрати “правильний час”. Він запевнив, що європейська сторона готова підписати угоду про асоціацію, як тільки українська сторона буде до цього готова.

Раніше повідомлялося, що канцлер ФРН Ангела Меркель закликала нове політичне керівництво України до стриманості

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я