додому Поточні новини В Україні надаватимуть благодійну допомогу на лікування постраждалих під час масових протестних...

В Україні надаватимуть благодійну допомогу на лікування постраждалих під час масових протестних акцій

82

Київ. 5 лютого 2014 року (УНІАН). В Україні оголосили про започаткування благодійної програми адресної допомоги на лікування та реабілітацію постраждалих під час масових протестних акцій “Гуманітарна солідарність”.

Про це повідомили у прес-службі Міжнародного фонду “Відродження”.

“Ми засуджуємо будь-яке насильство щодо потерпілих громадян та медиків, які надавали їм медичну допомогу. Ми закликаємо всі сторони не допускати політизації надання медичної допомоги. Ми заявляємо про неприпустимість перешкоджання медичним працівникам у здійсненні їхньої гуманітарної місії та професійних обов’язків. З цією метою ми оголошуємо про започаткування благодійної програми адресної допомоги на лікування та реабілітацію постраждалих під час масових протестних акцій “Гуманітарна солідарність”. Акція збирає благодійні пожертвування для надання цільової адресної допомоги на лікування та реабілітацію всім постраждалих під час протестів”, – йдеться у повідомленні.

Як зауважили у фонді, благодійна допомога надаватиметься через самоорганізовані громадські ініціативи, які вже надають медичну допомогу, шляхом виділення благодійної допомоги для лікування самим потерпілим та через їхніх рідних та близьких, через громадські організації, зацікавлені в організації такої допомоги.

“Оскільки у багатьох випадках лікування може бути пов`язаним з захистом прав потерпілих на доступність медичної допомоги та лікування, діяльність благодійної програми сприятиме також вирішенню правових питань у кожному окремому випадку. Рішення щодо адресної допомоги прийматиметься експертною радою, в яку входять незалежні авторитетні лікарі й юристи. Ми, члени наглядової ради, гарантуємо власним ім`ям чесність, підзвітність і максимальну ефективність використання зібраних коштів”, – йдеться у повідомленні.

«Гуманітарна солідарність» приймає благодійні пожертвування як у відкритий, так і в анонімний спосіб від окремих громадян, благодійних організацій, у тому числі іноземних громадян та іноземних організацій. Інформація про пожертвування оприлюднюється за бажанням благодійників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я