додому Поточні новини В.Рибак заявляє, що наступного тижня парламент працюватиме і жодних позачергових та виїзних...

В.Рибак заявляє, що наступного тижня парламент працюватиме і жодних позачергових та виїзних засідань не буде

115

6Голова Верховної Ради України Рибак 10 квітня заявив, що парламент працюватиме наступного тижня і жодних позачергових та виїзних засідань не буде.

За словами В.Рибака, всі ті, хто заявляє про якісь позачергові засідання чи сесії парламенту, “не знають регламенту”.

Це кажуть люди, які не знають ні регламенту, ні які є домовленості”, – наголосив В.Рибак і висловив переконання, що з 16 по 19 квітня парламент працюватиме у нормальному пленарному режимі.

Як сказав голова ВР, існують домовленості, що “питання, які є в опозиції, ми всі розглянемо, і на тижні з 16 по 19 квітня поставимо їх і всі задовольним питання, які поставила опозиція”.

За словами В.Рибака, жодних позачергових засідань 15 квітня не може бути. “Ну що це таке – по три неділі блокувати, а потім збирати позачергову сесію? Ну хіба це не стидно так робити перед людьми?”, – зазначив В.Рибак.

Як зауважив спікер, у понеділок, 15 квітня, на засіданні Погоджувальної ради буде обговорено остаточно, які законопроекти опозиції мають бути винесені на розгляд у сесійну залу. За його словами, йдеться про вибори у Києві, пенсійну реформу, питання декриміналізації ряду статей Кримінального кодексу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я