додому Поточні новини Луценко створює опозиційний рух разом з трьома соратниками по Майдану

Луценко створює опозиційний рух разом з трьома соратниками по Майдану

178

5Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, нещодавно звільнений з-під варти, збирається організувати опозиційну організацію за участю своїх старих соратників.

Ініціаторами руху, який не будуть реєструвати як партію, стали, окрім Луценка, Тарас Стецьків, Володимир Філенко та Роман Безсмертний.

За словами Луценка, Україні потрібен «загальнодержавний надпартійний рух, який підштовхуватиме опозицію до правильних рішень». Безсмертний розповів, що Луценко називає його «народним рухом за третю республіку».

Луценко разом із соратниками планує написати «план оновлення та будівництва країни», для чого в регіонах хочуть створити ініціативні групи для збору пропозицій щодо майбутнього України. «Потім буде створюватися команда, і тільки потім визначений лідер руху», — заявив Безсмертний.

Учасники опозиційного руху не приховують, що акція прив’язана до майбутніх президентських виборів 2015 року. Вони обіцяють незабаром визначитися з кандидатом у президенти, якого будуть підтримувати.

Луценко вже закликав прибічників опозиції приєднатися до його ініціативи, однак його соратники вважають, що залучати сторонніх ще зарано. Четвірка планує розробляти стратегію в вузькому колі. Затримку ініціатори бачать у потребі лікування Луценка, який очікує на операцію.

Для спілкування та згуртування прихильників акції ініціатори руху планують створити акаунти в соцмережах, щойно Луценко одужає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я