додому Поточні новини В Міндоходів пояснили про податки за зайві метри

В Міндоходів пояснили про податки за зайві метри

97

5 В Міністерстві доходів і зборів пояснили кому і як треба платити податки за зайві квадратні метри та нерухомість, – повідомляє “Свідомо“.

Отже, звільняють від податків:

– власники квартир, якщо їх загальна житлова площа не перевищує 120 квадратних метрів.

– власники будинків, якщо їх загальна житлова площа не перевищує  250 квадратних метрів.

– власники квартири і будинку загальною житловою площею до 370 квадратних метрів.

Якщо ж площа нерухомості перевищуватиме зазначені пільгові метри, то платити податок доведеться лише за ті квадрати, які перевищують визначений розмір. Причому знижка надається незалежно від того, якою кількістю будинків або квартир володіє фізична особа.

Ставки податку для фізичних осіб – власників:

– квартир – не більше 1% мінімальної заробітної плати, житлова площа яких не перевищує 240 квадратних метрів, у разі перевищення ставка становитиме 2,7 %;

– будинків – не більше 1% мінімальної заробітної плати, житлова площа яких не перевищує 500 квадратних метрів, у разі перевищення – 2,7 %;

– квартир та будинків ­– 1% мінімальної заробітної плати, житлова площа яких не перевищує 740 квадратних метрів, у разі перевищення – 2,7 %.

Кияни, які вже сплатили податок у поточному році можуть повернути сплачені кошти. Для цього їм потрібно звернутися із заявою до територіального органу Міндоходів. Разом з цим, сплачені кошти в поточному році за згодою платника можуть бути зараховані для сплати податку у 2014 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я