додому Поточні новини В Києві проводять обшук в офісі “Смарт-Холдингу” Новинського

В Києві проводять обшук в офісі “Смарт-Холдингу” Новинського

249

Київ. 13 лютого 2015 року (Українська правда). Правоохоронні органи проводять обшук в офісі компанії “Смарт-Холдинг” в Києві.

Про це пишуть “Українські новини“.

За словами представників компанії, озброєні люди, що представилися правоохоронними органами, проникли в будівлю і заблокували роботу офісу в 11:15.

Після цього в офіс прибули депутати Верховної Ради від фракції “Опозиційний блок”, зокрема лідер фракції Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Вадим Рабинович та інші.

Під час спроби провести обшук в будівлі був присутній і власник “Смарт-Холдингу” Вадим Новинський.

Правоохоронні органи досі перебувають у будівлі разом з народними депутатами.

Нагадаємо, з 5 січня у Запоріжжі 5 магазинів “Амстор” припинили роботу через відключення касового обладнання.

Як повідомлялося, “Смарт-Холдинг” звинувачує міноритарного акціонера компанії “Амстор” Володимира Вагоровського у спробі дестабілізувати роботу ритейлової компанії “Амстор” (Донецьк).

Нагадаємо, ТД “Амстор” створений в 2003 році.

Виступає оператором однойменної української торговельної мережі, є активом однієї з найбільших українських фінансово-промислових груп “Смарт-холдинг” олігарха Вадима Новинскього.

Згідно з даними Єдиного реєстру юросіб та фізосіб-підприємців на 16 грудня 2014 року, учасниками ТОВ були ТОВ “Смарт-меритайм Груп” (24,75%, Київ) і ТОВ “Консатінг-Гамма” (23,25%, Кривий Ріг Дніпропетровської обл .), а також ТОВ “Денкорд АГ” (21,3%, Київ), ТОВ “Гратант” (Донецьк), ТОВ “Гелабран Реал Істейт” (по 14,85%, Київ) і Об’єднання “Донецкпромторг” (1%, Донецьк).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я