додому Поточні новини Уряд Єгипту наказав поліції ліквідувати “сидячий” протест

Уряд Єгипту наказав поліції ліквідувати “сидячий” протест

73

6Тимчасовий уряд Єгипту доручив поліції прийняти “всі необхідні заходи” для завершення протестів прихильників поваленого президента Мохамеда Мурсі. Про це у середу повідомляє телеканал AlJazeera.

“Продовження небезпечної ситуації і, як наслідок тероризму, вже не прийнятно, враховуючи загрозу національній безпеці”, – йдеться у заяві уряду.

“Уряд вирішив прийняти всі необхідні заходи, щоб протистояти і покласти край цій небезпеці, і завдання міністра внутрішніх справ зробити все, що необхідно в цьому зв’язку, відповідно до Конституції і закону”, – йдеться в документі.

За кілька хвилин до заяви, влада заявила, що вони притягують лідера “Братів-мусульман”, Мухаммеда Баді, а двох інших старших посадових осіб руху, до суду за звинуваченням у підбурюванні до насильства.

Як відомо, 27 липня в результаті зіткнень демонстрантів з силами безпеки в Каїрі загинуло не менше 120 осіб.

Президент Мухаммед Мурсі був скинутий силами армії та заарештований. Також у країні розпущено парламент. Прихильники Мурсі вийшли на вулиці єгипетської столиці та інших міст. Між ними та армією країни тривають криваві сутички.

28 липня вночі кілька тисяч прихильників колишнього президента вийшли на марш до будівлі Міністерства оборони в Каїрі. Прихильники екс-президента Мурсі оголосили “сидячу акцію протесту”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я