додому Поточні новини Громадські активісти проведуть соцопитування щодо корупції в органах влади і місцевого самоврядування...

Громадські активісти проведуть соцопитування щодо корупції в органах влади і місцевого самоврядування у селах Київської області

86

7Громадські організації «Захист земель Київщини» і «Громадський нагляд» спільно з депутатами районних рад і активістами проведуть восени соціологічне опитування про масштаби корупції і рівень довіри до органів місцевого самоврядування, а також до правоохоронних органів у селах Київської області.

Про це на прес-конференції 31 липня повідомив депутат Бориспільської районної ради Віктор Кобанцев.

Зокрема, соцопитування проводитиметься у селах Дударки (Бориспільський район) і Лісники (Києво-Святошинський район). Його результати активісти направлять Президенту України Віктору Януковичу у жовтні 2013 року з проханням проаналізувати і вжити необхідних заходів для вирішення проблем.

Учасники прес-конференції також повідомили, що голови сіл Лісники і Дударки підозрюються у тиску на місцеву владу, на представників церков і на жителів. Крім того, за словами Кобанцева, правоохоронні органи надають особисту допомогу сільським головам, діючи в їх інтересах, а не на користь жителів.

Кобанцев вважає, що соціологічне опитування допоможе зібрати докази правопорушень з боку місцевої влади і об`єднати жителів сіл у вирішенні загальних проблем.

Довідка. З 2005 по 2008 роки жителі різних сіл Київської області, зокрема Щасливе, Гора, Велика Олександрівка, а також міст Бориспіль, Ірпінь і Васильків, виходили на акції протесту, вимагаючи повернути їм земельні ділянки і звільнити посадових осіб, які сприяли незаконним операціям із землею.

Громадська організація «Суспільний нагляд» була зареєстрована у липні 2013 року, планує здійснювати контроль над дотриманням прав жителів України з боку органів влади. Громадська організація «Захист земель Київщини» була створена у 2007 році в Україні з метою надавати допомогу жителям у земельних питаннях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я