додому ПОЛІТИКА Уряд дав розпорядження закрити понад 20 пунктів пропуску на україно-російському кордоні

Уряд дав розпорядження закрити понад 20 пунктів пропуску на україно-російському кордоні

203

Київ. 20 лютого 2015 року (ПолітКом). Уряд України розпорядився закрити на невизначений час 24 автомобільні, залізничні, місцеві і міждержавні пункти пропуску через кордон України та Росії. А саме у Луганській, Донецькій, Харківській і Сумській областях. Розпорядження про це було опубліковано на сайті Кабінету Міністрів України.

На Міністерство закордонних справ покладено функцію сповістити всі дипломатичні представництва про таке рішення української влади.

Окрім того, Президент України Петро Порошенко указом ввів у дію рішення РНБО від 25 січня “Про надзвичайні заходи протидії російській загрозі та проявам тероризму, підтримуваним Російською Федерацією”. Відповідно до цього нормативно-правового акту Кабінету міністрів доручено невідкладно вжити заходів щодо надання допомоги постраждалим від терористичних актів на території Донецької та Луганської областей, і, в першу чергу, – мирним жителям Маріуполя.

На уряд також покладено зобов’язання разом з місцевими державними адміністраціями у двотижневий строк визначити і забезпечити облаштування місць для тимчасового розміщення людей, евакуйованих з окремих територій Донецької, Луганської областей.

Також, за розпорядженням Президента, Кабінет міністрів має розробити законопроекти щодо вдосконалення діяльності Антитерористичного центру при Службі безпеки України, й щодо встановлення кримінальної відповідальності за злочини проти людяності. А за участю Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення невідкладно має бути врегульована  ситуація з російською інформаційною агресією проти України, зокрема, здійснюваною з використанням іноземних та вітчизняних засобів масової інформації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я